(Aktualizováno k 9. 2.): Pobočka Knihovny UP na právnické fakultě je od 8. února uzavřena z důvodu stěhování

Úterý 9. únor 2021, 8:56

Pobočka Knihovny UP na právnické fakultě se stěhuje do nových prostor. Od 8. 2. je proto dočasně uzavřena a studentům ani zaměstnancům Univerzity Palackého není umožněno půjčování knih ani poskytování dalších služeb.

- Knihy se vracejí pouze do biblioboxů.
- Půjčené tituly budou po dobu stěhování a uzavření Knihovny UP-PF automaticky prodlužovány.

I po uzavření pobočky Knihovny UP-PF zůstává stále k dispozici fond práva v Ústřední knihovně ve Zbrojnici.

V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte Knihovnu UP-PF na telefonu 585 631 791.

Dotazy k e-zdrojům dostupným pro studenty a zaměstnance Univerzity Palackého směřujte na e-mail bis@upol.cz nebo na telefon 739 701 009.
Aktuální informace k e-zdrojům sledujte ve facebookové skupině I LOVE E-ZDROJE UPOL.