Muzejní noc 17. 5. 2019

pátek 26. duben 2019, 12:24 – Text: KK

do 22 hodin bude Knihovna Univerzity Palackého v Tereziánské zbrojnici otevřena všem zájemcům k prohlídce.

Zhlédnout můžete hned několik výstav. V klubovně Zmijozel najdete fotografickou výstavu s názvem Krajinou zapomnění - Libavsko objektivem Jindřicha Machaly. V protější klubovně Nebelvír Vás zase přivítají kresby MgA. Dagmar Angelíny Mádrové. Výstava s názvem Astrologické mandaly znázorňuje jednotlivá znamení zvěrokruhu. U každé kresby naleznete i krátký text, kde si můžete přečíst charakteristiku Vašeho znamení. V časopisecké studovně se můžete seznámit s odkazem spisovatele Heinricha Bölla. U hlavního pultu A na Vás bude čekat výstava nejzajímavějších knih a starých tisků, kterými naše knihovna disponuje.

Těšíme se na Vaši návštěvu!