Výstavy a autorské čtení

středa 28. března 2018, 15:21 - Text: KK

Výstavy a autorské čtení se konají v rámci festivalu Olmützer Kulturtage 2018. Celý program festivalu najdete zde.

V Knihovně Zbrojnice v klubovně Zmijozel najdete výstavu olomouckého fotografa Jiřího Přivřela s názvem OktoBerlin. Naproti v klubovně Nebelvír se Vám zase představí dva něměčtí autoři: Raphael Schmidt a Georg Barbe. Oba studují Hochschule Bielefeld. V knihovně přestaví svoje fotografie Olomouce.

Vernisáž se koná v pátek 6. 4. 2018 v 17 hodin. Začínat budeme v kavárně Coffee Library, poté bude následovat prohlídka fotografií v klubovnách s komentáři autorů.

O pár dní později v úterý 10. 4. 2018 potom proběhne v klubovně Zmijozel autorské čtení Gregora Sandera z knihy Co by bylo. Překlad zajistí Tereza Semotamová.

Výstavu německých autorů můžete zhlédnout do 30. 4. Výstavu Jiřího Přivřela potom až do konce května.

Těšíme se na Vaši návštěvu!