Jedovaté býlí: Knižní trh a cenzura v Číně

Čtvrtek 24. listopad 2016, 16:09 – Text: -jj-

Knihovna Univerzity Palackého vás ve spolupráci s katedrou asijských studií FF UP a nakladatelstvím Verzone zve na besedu s překladatelkou Zuzanou Li.

Absolventka čínské filologie FF UP pohovoří o zkušenostech s literární cenzurou v Číně. Besedy se zúčastní také Veronika Benešová Hudečková z nakladatelství Verzone a překladatelka moderní čínské literatury Kamila Hladíková z katedry asijských studií FF UP.

Beseda se bude konat v úterý 29. listopadu 2016 v 17.00 v prostoru časopisecké studovny Ústřední knihovny UP.

V rámci besedy bude možné zakoupit si výtisky současných překladů čínské literatury do češtiny.

Bližší informace zde.