Letos proběhne již třetí ročník Týdne s EIZ

pátek 7. únor 2020, 11:58

Knihovna UP pořádá od 24. 2. 2020 do 28. 2. 2020 již třetí ročník celotýdenní vzdělávací akce na podporu a propagaci elektronických informačních zdrojů pod názvem Týden s EIZ aneb Poznejte e-zdroje zblízka.

Na všech pobočkách Knihovny UP se zájemci mohou dozvědět informace k elektronickým informačním zdrojům, které UPOL předplácí výhradně pro své studenty a zaměstnance. Kromě důležitých poznatků o databázích si účastníci mohou odnést i různé propagační letáčky či předměty.  Akce bude probíhat v době mezi 9:00 až 14:00 hod. a zastavit se můžete nejenom do Zbrojnice, kde nás najdete v počítačové učebně č. 166, v přízemí, ale můžete využít i některou z dalších poboček Knihovny UP.

Letos poprvé uspořádáme také praktické workshopy, na kterých si můžete s podporou pracovníka informačního vzdělávání vyzkoušet, jak a kde vyhledat relevantní zdroje potřebné pro vaše studium. Workshopy budou probíhat pouze ve Zbrojnici a to v úterý 25. 2. od 9:45 nebo od 11:30 hod. a ve středu 26. 2. od 9:45 hod. Konkrétní termín je nutné si zarezervovat na iv@upol.cz.

V průběhu celého týdne budete mít jedinečnou příležitost získat nejenom užitečné tipy a návody, ale i poznat e-zdroje skutečně zblízka!

Leták ke stažení.