Knihovna UP vás zve na školení k citacím

Úterý 14. listopad 2023, 7:40

Na listopad a začátek prosince pro vás Knihovna UP připravila sérii školení, ve kterých vám poradí, jak správně citovat ve svých seminárních, bakalářských či diplomových pracích podle normy ISO 690.

Citování a citační manažer Citace PRO Plus
Školení je určeno pro všechny, kdo se chtějí naučit správně citovat použité informační zdroje ve svých seminárních či závěrečných pracích. Zorientujete se v základní terminologii, dozvíte se, na co si při citování dát pozor a naučíte se pracovat s citačním manažerem Citace PRO Plus, který umí citování výrazně usnadnit. Blíže se seznámíte s citačním stylem ČSN ISO 690 a na konkrétních příkladech uvidíte, jak by mělo citování podle tohoto citačního stylu vypadat. Školení bude probíhat v počítačové učebně 166 v přízemí Ústřední knihovny UP ve Zbrojnici, a to vždy v úterý.

Termíny:

21. 11. 9:45-11:15

28. 11. 13:15-14:45

5. 12. 9:45-11:15

Z kapaciitních důvodů je nutné se na výše uvedené termíny přihlásit. Místo si můžete rezervovat na tomto odkaze.