Excellence in Science Collection

Pondělí 3. říjen 2016, 22:32 – Text: Jindřich Juráš

Knihovna Univerzity Palackého získala zkušební přístup do prestižní kolekce z vydavatelství Royal Society Publishing.Text: Knihovna Univerzity Palackého získala zkušební přístup do prestižní kolekce z vydavatelství Royal Society Publishing. Excellence in Science Collection obsahuje deset recenzovaných časopisů z vydavatelství britské Královské vědecké společnosti, včetně nejstaršího vědeckého časopisu na světě Philosophical Transactions A (od roku 1665). Časopisy jsou zaměřeny na matematiku, vědy o živé a neživé přírodě a techniku, včetně astronomie, chemie, informatiky, geověd, environmentálních věd, materiálových věd, biomedicíny a dějin vědy.

Zkušební přístup potrvá do 30. listopadu 2016.