Britské centrum Knihovny UP zve na vánoční dílničku

Obrázek: Britské centrum Knihovny UP
Pondělí 28. listopad 2022, 8:15 – Text: Barbora Malínek Číhalová

Pro děti od 6 do 12 let a také pro jejich rodiče je určena vánoční dílnička, kterou pořádá Britské centrum Knihovny UP. Proběhne ve středu 7. prosince od 16:00 do 17:30.

Nalaďte se i s dětmi na vánoční atmosféru a přijďte s nimi první prosincovou středu do Britského centra Knihovny UP. Po dvou letech se zde totiž opět chystá vánoční dílnička. „Po pauze způsobené covidovými opatřeními se v Britském centru Knihovny UP letos znovu vracíme k další pravidelné aktivitě pro veřejnost. Tou je vánoční dílnička pro děti, ve které budeme tentokrát vyrábět papírovou vánoční ozdobu, kterou si pak děti odnesou domů,“ říká Marcela Koupilová z Britského centra Knihovny UP a dodává, že kromě tvoření se děti mohou těšit také na vánoční anglické písničky a naučí se i nějaká nová tematická anglická slovíčka.

Vánoční tvořivá dílna proběhne v Britském centru Knihovny UP v přízemí Zbrojnice ve středu 7. prosince od 16:00 do 17:30. „Dílnička je bezplatná a je určena především pro děti ve věku 6 až 12 let. Pokud však rodiče budou chtít zůstat a užívat si rukodělnou vánoční atmosféru se svými dětmi, je to samozřejmě možné,“ říká Zuzana Hanelová, vedoucí Britského centra Knihovny UP a upozorňuje, že kapacita dílny je omezena pro maximálně 15 dětí. Proto je potřeba si své místo předem rezervovat, a to nejpozději do úterý 6. prosince prostřednictvím tohoto formuláře.