Komiksové večerní čtení

Pondělí 20. únor 2017, 11:08 – Text: -jj-

Knihovna Univerzity Palackého vás zve na večerní čtení, které se bude konat 14. března 2017 od 19.00 ve Zbrojnici.

Čtenáři si s sebou mohou přinést svůj oblíbený komiks a představit jej ostatním v krátkém úryvku. Speciálními hosty večera budou Martin Foret z Katedry mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky FF UP a Michal Nikkarin Menšík. Součástí večerního čtení bude losování o knihu, kterou nám věnovalo nakladatelství Labyrint.

Akce se koná v rámci 20letého výročí Knihovny Univerzity Palackého ve Zbrojnici.

Těšíme se vaši návštěvu.